Kursy egzaminacyjne

Nasze kursy egzaminacyjne skierowane są do osób, które zamierzają zdać egzamin językowy. Oferujemy kursy grupowe przygotowujące do następujących egzaminów: FCE, CAE, TOEIC®, TOEIC Bridge™, WiDaF, WiDaF Basic®.

Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ETS Global, co oznacza że niektóre egzaminy możesz zdać bezpośrednio u nas.
Organizujemy sesje (zarówno zamknięte, jak i otwarte) egzaminów: TOEIC®, TOEIC Bridge™, WiDaF, WiDaF Basic®.

Program zajęć kursów egzaminacyjnych powstaje w oparciu o zagadnienia gramatyczne i leksykalne wymagane na danym egzaminie. Na zajęciach korzystamy z najnowocześniejszych podręczników opracowanych specjalnie dla osób przygotowujących się do egzaminu.

Lektorzy regularnie wprowadzają podczas zajęć poszczególne rodzaje zadań egzaminacyjnych, a także rozwiązują wspólnie ze słuchaczami zadania egzaminacyjne. Na zakończenie kursu przeprowadzamy egzamin próbny, który pozwala każdemu słuchaczowi ocenić jego szanse na uzyskanie pozytywnego wyniku na ‘prawdziwym’ egzaminie.

Podczas kursu egzaminacyjnego zapoznasz się z:

  • formą egzaminu i zasadami jego przeprowadzania;
  • kryteriami oceny,
  • wymaganiami egzaminacyjnymi;
  • typowymi zadaniami egzaminacyjnymi,
  • technikami zdawania egzaminu.

Wszystkie zajęcia odbywają się w przestronnych, nowoczesnych salach zlokalizowanych bezpośrednio przy Starym Rynku w Poznaniu.